Trzecia wygrana z rzędu Lotnika stała się faktem Emaus - Lotnik 1:3

Emaus - Lotnik 1:3

Bramki dla Lotnika Belzak 6 , 79 Bednarz 38

Krawiec - Kamiński, Solnica, Serwacki, Warchoł (65 Kostrubiec) - Marzec, Samołyk (75 Rybski), Stróźik, Michał Oczak - Bełzak, Bednarz

W tym meczu Lotnik po dwóch zwycięstwach z rzędu u siebie przystąpił w roli zdecydowanego faworyta. kibice naszej drużyny liczyli na pierwsza wygraną na wyjeździe w tym sezonie. W składzie brakowało m. in. Sebastiana Wacha, Daniela Mączki, Adriana Moskala, ale Mateuszem Rybskim, Dawidem Kamińskim którzy nie grali z Majdanem Zbydniowskim.

Lotnik zaczął od poczatku atakowała bramkę bronioną przez gospodarzy. Już 6 minucie bramkę po długim słupku strzelił Mateusz Bełzak.Po strzelonej bramce gra straciła  na dynamice. Jedna jak i druga drużyna popełniała błędy, a gra toczyła się w środku boiska aż do 38 minuty kiedy to Paweł Bednarz strzelił na 2:0

Emaus starał się jak mógł powstrzymać naszych napastników. Na zdjęciu Paweł Bednarz.

W 44 po błędzie naszej obrony Emaus strzelił kontaktową bramkę. w drugiej połowie praktycznie nic się nie działo do 65 minuty kiedy to Jacek Samołyk miał okazję , lecz strzelił w słupek a w 79 Mateusz Bełzak ustalił ostatecznie wynik 3;1 dla Lotnika.

Już kolejny raz gracze Lotnika mogą się cieszyć ze zwycięstwa

W tym meczu Lotnik pokonuje Emaus 3;1 po tej kolejce w wyniku porażki KS Jagiełło wskakujemy na 5 miejsce w tabeli

W następnym meczu podejmujemy w hicie kolejki Radosan Radomyśl który urwał punkty Samtelowi Zbydniów remisując 1:1