Zaległy Artykuł: Historyczny Pogrom Lotnik - Huragan Zdziechowice 9;2

Większość kibiców w Turbi czekała jednak na tego gracza :)

W tym meczu na papierze to Lotnik był minimalnym faworytem do zwycięstwa tym meczu. W składzie gospodarzy byli obecni: Bramkarz Dariusz Krawiec, Daniel Mączka, Tomasz Oczak mająca grę IV lidzę.

Od początku tego spotkania dominowali gospodarze.Już 6 minucie bramkę z rzutu wolnego strzelił Mateusz Marzec, no i od tego czasu zaczęła się tzw. nerwówka W 13 minucie bramkę samobójcza strzela Daniel Mączka, lecz po kilki minutach goście odpowiadają również samobójem.w 18 minucie bramkę na 3:1 strzela Michał Oczak.21 minucie goście strzelają kontaktową bramkę.25 minucie swoja drugą bramkę w tym meczu strzelił Marzec A wynik do przerwy ustalił w 40 minucie Michał Oczak.

Tak wpadła pierwsza bramka w tym meczu. autorem tej bramki jest Mateusz Marzec

W drugiej połowie była już całkowita dominacja naszego zespołu. W 52 minucie po dośrodkowaniu  bramkę "a'la karate" strzelił Mateusz Bełzak dla którego była to już druga bramka w sezonie. Pięć minut później karnego na bramkę wykorzystał Marzec I zaczynała się brutalna gra ze strony Huraganu. po której sędzia skrócił mecz o 10 minut. W międzyczasie bramkę po rykoszecie strzelił nowy gracz naszego zespołu Mateusz Rybski.A  w 80 minucie wynik ustalil z rzutu karnego Tomasz Oczak.